Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Лист 2012

Журналісти назвали Тулуба «хазяїном»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб, відповідаючи сьогодні на питання під час прес-конференції, прокоментував дії керівника комунального підприємства «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності» Михайла Тарана, який сказав журналістам, що вони «займаються хернею».

«Люди прості знають, що хазяїн один – Тулуб Сергій Борисович, і якщо чиновник виходить і таке каже, то вони подумають, чи не точка зору це керівника області», - прозвучало питання.

 

«Я хочу сказати, що це відрізняється від моєї особистої точки зору. Чесно сказати, я обов’язково використаю вашу пропозицію, і сьогодні я можу тільки попросити свого однодумця, однокашника… не однокашника, а однопартійця – Валерія Черняка вплинути на цього чиновника», - сказав Тулуб.

 

Журналісти на цьому не заспокоїлися:

 

«Сергій Борисович, вибачте, але у вас дійсно імідж людини, яка є господарем. І такі моменти – ці чиновники, ваші підлеглі, псують цей імідж».

 

«Він не мій підлеглий. І потім, у цій будівлі працюють дуже багато людей. Вони знаходяться в інших політичних силах, але вони працюють. Розумієте, наскільки ми демократичні?», - підсумував Сергій Тулуб.  

 

Водночас, він не пояснив, яким чином Черняк має «вплинути» на свого підлеглого. 

 

Нагадаємо, що 18 жовтня нардеп Микола Томенко під час прес-конференції в Черкасах назвав черкаських журналістів «продажними». Зокрема, йшлося про секретаря Національної Спілки журналістів і засновника «Інтернет-сайту» «Прочерк» Сергія Томіленка та ветеранів черкаської журналістики, які зустрічалися із кандидатом в нардепи, «регіоналом» Володимиром Зубиком. Микола Томенко був обурений, що журналісти назвали Володимира Зубика «єдиним моральним кандидатом», який може стати нардепом від Черкащини.

 

«Я Томіленку після цього руки не подам», - сказав після цього кандидат в народні депутати по 194 округу Микола Булатецький.  

 

Фото: narodna.dp.ua

 

Поділіться з друзями: