Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


31 Лип 2012

Журналістська бидло-еліта критикує список опозиції – Булатецький

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Микола Булатецький здивований, що у списку Об’єднаної опозиції немає «балбєсів», а будь-які розмови про недосконалість списку називає не інакше, як провокаціями.

Про це він заявив сьогодні під час прес-конференції.

 

«У кожній структурі є провокатори. І в нас вони є, їх не може не бути. Це така природа політичної боротьби в Україні. Тож усі розмови про те, що хтось був більш доцільний чи вагомий, не відповідають дійсності. Кандидат має ще забезпечити виборчу кампанію, утримати позицію, об’єднатися з командою. Наприклад, мені це дуже важко робить, у мене такі вимоги до себе й до людей, що мені дуже важко, але доводиться іти на всякі компроміси», - зізнався Микола Булатецький.

 

Він також іронічно зауважив, що у списку немає так званих «селебріті».

 

«Мене здивувало те, що зовсім не залучили нікого з неполітичних фігур типу Таїсії Повалій, Андрія Шевченка чи ще якогось балбєса. З іншого боку, у кулуарах з’їзду дискутували з приводу того, чи не краще було піти в тюрму, щоб жінка потрапила у список. Це що стосується Луценка. Я відповідаю, вживаючи слово… це не моє слово, це журналістське слово – Андрія Окари. Він характеризував нашу еліту – «бидло-еліта». Так от, є бидло-еліта політична, а є журналістська бидло-еліта. Так-так! І вони коментують. То сядьте самі в тюрму! Коли коментують, що дружина Луценка потрапила у список, я вважаю, це є символічно, і по-іншому я б ніяк не зробив. Бо для мене опозиція – це перш за все ті, хто сидить у тюрмі. Якщо людина сидить у тюрмі, вона реально опонує злочинній системі. І те, що дружина Луценка, яка бореться за нього, у списку, то логіка тут є», - підсумував Микола Булатецький.

 

Нагадаємо, що Микола Булатецький – кандидат від опозиції, який буде балотуватися по мажоритарному окрузі від Черкас.

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: