Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Груд 2015

Жінок з дітьми не пускають до магазинів

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Чи помічали ви, як багато на вулицях матусь з колясками? У Черкасах справжнім випробуванням для них сьогодні є звичайний похід до магазину. Своєю історією поділилася молода матуся Валентина Пилипенко. Жінка з обуренням згадує, як 23 грудня вона разом зі своєю подругою та маленьким синочком пішли до нового магазину «М’ясна хата», що на вулиці Рябоконя у місті Черкаси.

Щойно ми відкрили двері, дві продавчині почали кричати: «З колясками заїжджати не можна! Лишайте їх на вулиці! В усіх супермаркетах є вивіски, що з колясками і собаками заходити не можна!» Чесно кажучи, у мене був справжнісінький шок. Як це з колясками не заходити? Куди ж дітей подіти? Залишити на вулиці? Також мене обурило те, що мою дитину працівниця «М’ясної хати» прирівняла до собаки.

Бажання щось купувати у Валентини зникло. Та вона повернулась до магазину та попросила книгу скарг і пропозицій. Чомусь замість книги чи, бодай, якогось зошита, жінці надали мобільний номер ніби то телефону керівника закладу.

Коли я зателефонувала за номером, який мені дала продавчиня, то "керівник" підтвердила, що з колясками до магазину заїжджати дійсно заборонено. Тоді я й зрозуміла, що знову розмовляю з грубою і невихованою продавчинею, яка не пустила мене до магазину.

Після невдалої «розмови з директором» Валентина знову повернулася до магазину. Та і цього разу ні книги скарг та пропозицій, ні реєстраційних документів на магазин вона не отримала. Жінка самотужки знайшла номер телефону відділу кадрів і повідомила про інцидент, який з нею трапився.

- Переді мною щиро вибачалися і обіцяли покарати винуватців та виправитися. Також мені повідомили, що книга скарг та пропозицій на стадії підготовки в відділі маркетології, а реєстраційні документи - в бухгалтерії. Сподіваюся, що це дійсно правда і ця неприємна історія не повториться вже наступного дня.

Працівники магазинів обклеюють вітрини застереженнями на кшталт «Вхід з собаками, морозивом та дитячими колясками забороняється»! Вони так пильно стежать, аби матусі не порушували цього правила, але чомусь забувають про елементарну людяність. Бо ж куди йти жінці, якщо дитину залишити немає з ким? Невже вона не має права зайти до магазину? Адже це не приватна власність. І якщо побоювання щодо собак виправдовують себе, то чим може зашкодити малюк, який ще навіть голову тримати самостійно не вміє, магазинові та його персоналу?

Валентина не збирається сидіти вдома. Вона впевнена, що продовжить ходити і у «М’ясну хату», і у інші магазини, аби бути в курсі того, як там приймають покупців.

Тепер я буду звертати увагу на такі неприємні моменти та фіксувати їх, - каже черкащанка.

Молоді матусі Черкас, яким доводиться ходити за покупками «з колесами», впевнені, що у місті існує велика проблема з обслуговуванням у магазинах. Вони поки що тільки мріють про зручні під’їзди і двері, які б автоматично відкривалися та закривалися. Чим далі від центру – тим менше автоматичних дверей, пандусів та будь-яких підвищень для колясок.

Це добре, що малюків возять мами і що це лише на кілька років. А як бути інвалідам, які все життя у колясці і не завжди мають когось у супроводі!? Для них заїхати до магазину – це як підкорити Еверест.

 

Надія Нестеренко

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему