Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Бер 2012

Заступник черкаського губернатора Едуард Івакін потрапив у ДТП (ФОТО)

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Заступник голови Черкаської облдержадміністрації Едуард Івакін сьогодні вранці потрапив у аварію, поспішаючи на закриту нараду силовиків із губернатором.

Як повідомляє видання «Вечірня Умань», на шаленій швидкості шестициліндровий сріблястий «Фольксваген Пассат» сьогодні зранку зніс огорожу автобану, перекинувся на дах і завис на електророзподільній шафі просто над прірвою. Коли прибули ДАІ і «швидка», з автівки відкрутили номери – щоб ніхто не дізнався, хто ж винуватець. Лише чудом водій та поважний пасажир вижили – вони врятувались в обіймах подушок безпеки німецького авто.

 

Вранці з усіх куточків області до Умані приїздили силовики на закриту нараду із губернатором. Туди не пустили журналістів, а можновладці поспішали, щоб не дратувати губернатора Сергія Тулуба. Один з його нових заступників Едуард Івакін, що лише в лютому був призначений на посаду «заступник голови – керівник апарату Черкаської обласної державної адміністрації», вочевидь запізнювався. Його водій при з'їзді з автобану до Умані з боку Києва просто не вписався у поворот. Скрегіт заліза, кульбіт – і автівка висить над прірвою, де внизу автобусна зупинка і дорога.

 

ivak2

 

«Мені відразу запам'ятались номери. Було багато нулів і остання цифра – п'ятірка. Потім їх зняли. Не розумію, навіщо так летіти, щоб у звичайному повороті так загриміти. Усе сталося за мить, швидкість була за сотню», - розповів очевидець аварії Олександр, який чекав автобус.

 

Коли вдалося дістатись до автівки, пасажирів уже не було. Едуарда Івакіна доправили на засідання, водія – до лікарні. Всередині авто не було жодних слідів крові. А від падіння на автобусну зупинку автівку захистив електричний розподільник.

 

ivak3

 

Нагадаємо, що Едуард Івакін раніше обіймав посаду начальника обласного управління охорони навколишнього природного середовища. Про деякі цікаві факти його біографії ми вже повідомляли.

 

Фото: «Вечірня Умань» та стоп-кадр відео із сайту  podrobnosti.ua

Поділіться з друзями: