Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Трав 2012

За відставку мера Черкас зібрали 25 тисяч підписів, але серед них багато «підробок»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Учора, 25 травня, в Черкасах ініціативні групи завершили збір підписів городян за відставку міського голови Сергія Одарича.

Як розповів НародUA перший секретар Черкаського обкому Соціалістичної партії України Олексій Малиновський, за попередніми результатами зібрали «25 тисяч з копійками», тоді як для проведення референдуму з приводу оголошення недовіри меру Черкас достатньо було зібрати трішки більше 23 тисяч підписів.

 

«Але там є проблеми, я проаналізую всі ці підписи і в понеділок скажу вже остаточні результати. Бо підписів справді достатньо, але їх треба перевіряти, і ми перевіряємо уже більше тижня. Там дуже багато недоліків, які буквально межують із підробкою документів. Якщо там таких багато буде, і якщо їх подавати, то в Одарича буде привід подати в прокуратуру і порушити кримінальну справу проти тих, хто збирав підписи. Тому ми зараз аналізуємо ці речі. Якщо все буде нормально, то ми готові подати документи», - пояснив Олексій Малиновський.

 

За його словами, якщо все ж таки усі питання із ідентичністю підписів буде врегульовано, депутати Черкаської міської ради під час сесії повинні будуть прийняти рішення  про проведення референдуму та призначити дату.

 

«По закону вони повинні прийняти рішення і призначити дату проведення референдуму. А по підсумках референдуму, якщо люди підтримають відставку, то мер повинен написати заяву про відставку», - підсумував Олексій Малиновський.

 

Нагадаємо, що підписи за відставку мера Черкас збирають вже вдруге – у січні ініціативним групам не вдалося зібрати потрібну кількість підписів (тоді за відставку мера висловилися лише 21 тисяча черкащан).

 

Фото: alexandr-fox.livejournal.com

 

Поділіться з друзями: