Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Лип 2012

Виборці регіоналів та комуністів не цікавляться якістю списків – експерт

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Через кілька днів політичні партії висуватимуть своїх кандидатів для участі у виборах до Верховної Ради. При цьому, усі вони декларують прагнення отримати якісні списки.

На думку провідного експерта Дослідницько-аналітичного центру «Енігма» Юрія Саса, як влада, так і опозиція мають керуватись критеріями руху «Чесно», які нещодавно були оприлюднені.

 

«Але це, на жаль, малореально. Опозиція знаходиться в більш складному становищі. Вона має прислухатись до громадськості, активної інтернет-спільноти. Адже ці лідери думок можуть спрацювати як на користь, так і на шкоду «Батьківщині», Удару, «Свободі»... Тимошенко для перемоги в 2010 році не вистачило саме голосів «противсіхів», - нагадав експерт.

 

Він також зауважив, що Партія регіонів та комуністи «можуть дозволити собі більш вільні маневри».

 

«Навіть Леонід Черновецький в списках Комуністичної партії України не викличе негативу з боку її електорату. Вони голосують за бренд, не вдаючись в деталі. Виборці ж регіоналів персоніфікують цю партію з Президентом та його командою. Партія регіонів уже має досвід включення до списків секретарок та водіїв великих регіональних босів», - підсумував Юрій Сас.

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: