Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Жовт 2012

Володимир Зубик неформально "підкуповував" молодь

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Кандидат в нардепи у 195-му виборчому окрузі Черкащини і регіонал Володимир Зубик, на чию користь, очевидно, Партія регіонів "зняла" кандидатуру Олексія Головка, знову потрапив у скандал. Цього разу він роздавав подарунки молоді в нічному клубі "Міленіум" Черкас. а також відзначився "вливаннями" в "Фотоприлад". Про це повідомила черкаська "Опора", що нагадує кандидатам про заборону подібного "підкупу".

Як повідомила Громадянська Мережа "Опора", ввечері 18 жовтня у нічному клубі Черкас «Міленіум» відбулася неформальна зустріч молоді з кандидатом в нардепи, членом Партії регіонів Володимиром Зубиком.
Вхід до клубу «Міленіум» при наявності флаєра був безкоштовний, і глядачів зібралося чимало. На стінах висіли агітаційні банери Володимира Зубика. Спостерігав за спокоєм у клубі вже знайомий "Опорі" чоловік, який організовував участь школярів у ролі агітаторів Партії регіонів під час урочистостей до днів Золотоноші та Канева. На столах молодь уже чекали сік та фруктова нарізка.

На початку заходу Володимир Зубик презентував себе і свою діяльність. Допомогли йому в цьому директор спорткомплексу Науково-виробничого комплексу «Фотоприлад» і чемпіон світу та чемпіон України з бойового самбо В’ячеслав Василенко. Зокрема, вони дякували кандидату в депутати за допомогу у ремонті комплексу, який дозволив, за їх словами, надавати повний спектр спортивних послуг.
Після цього глядачам пропонувалося задати запитання Володимиру Зубику. Звучали різні запитання: і про перший зароблений капітал, і про його перший поцілунок, і про 150 грн, які від його імені роздають виборцям у селах і районних центрах 195 округу. Після цього молоді люди отримали подарунки за питання.
Далі були конкурси. Призами були 5 000 грн, сенсорний телефон, сертифікати на косметику фірми «Ів Роше» та отримання абонементу на відвідування басейну терміном на один місяць, MP3-плеєр та ін.
Після цього ведуча повідомила, що подарунком для всіх стане відома Dj Kiss FM Ira Champion, яка й створювала музичний настрій для танців молоді.


ОПОРА нагадує, що ч.13 ст.74 Закону України «Про вибори народних депутатів»: «Забороняється проводити передвиборчу агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки мінімального розміру заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборча агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців.»

 

Фото http://topdj.ua

Поділіться з друзями: