Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Січ 2012

Володимир Мамалига повідомив, що в "Нашої України" немає навіть офісу

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Новий керівник Черкаської обласної організації партії "Наша Україна" Володимир Мамалига повідомив, що він фактично заново будуватиме партію в області. Адже одна справа, коли це партія влади, як це було під час президенства Віктора Ющенка, однак інша справа - коли це опозиційна партія при нинішній владі. За його словами, "Наша Україна" сьогодні стала звичайної опозиційною партією.

Володимир Мамалига повідомив, що він попри всеукраїнські скандали з приводу нібито "банкрутства" партії отримав обласну партійну організацію без боргів, але і без офісу. І питання оренду офісу, за його словами, сьогодні поки навіть не стоїть.

Печатка, активісти, які приїжджають з районів, і заблоковані партійні рахунки - це все, що, як стверджує Володимир Мамалига, дісталося йому від партії.

За його словами, немає в партії і спонсорів. Мовляв, які можуть бути спонсори, якщо "в Черкасах задушили все, що не має відношення до влади... і задушили навіть своїх..."

З іншого боку, Володимир Мамалига повідомив, що в обласній організації "НУ" немає ніяких розколів і конфліктів, а всі заяви про нелегітимність обрання його на посаду голови обласної "Нашої України" - лише провокація.

Якщо такі заяви лунатимуть і далі, то Володимир Мамалинга пообіцяв звернутися в СБУ.

Лідер обласної "НУ" заявив, що екс-голова партійної організації Олександр Черевко на тій же обласній партійній конференції, де пана Мамалигу було обрано новим керівником, написав заяву про звільнення його від обов'язків голови обласної організації. Володимир Мамалига стверджує, що пан Черевко сьогодні займається банківською діяльністю і не збирається якимсь чином брати участь в політичному житті

Пан Мамалига повідомив, що сьогодні продовжуються процеси об'єднання п'ятьох опозиційних партій, зокрема "Нашої України", "Собору", УНП, КУНу, а також "Української платформи". Формально вони мають вийти на якусь фінішну пряму до Дня соборності 22 січня.

Крім того, він сподівається, що до об'єднання опозиційних сил долучиться "Батьківщина" і "Свобода". Тоді, за його словами, можна буде виправити помилку, допущену національно-демократичними силами в попередні роки, коли на їх конфліктах до влади прийшла Партія Регіонів.

Володимир Мамалига повідомив, що незабаром обласна "Наша Україна" офіційно увійде в "Об'єднану опозицію Черкащини", а також буде брати участь в процесі створення міжфракційних депутатських об'єднань опозиційних сил в місцевих радах, зокрема й у Черкаській міській раді.

 

 

Поділіться з друзями: