Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Січ 2016

Вітаємо з Днем соборності!

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Сьогодні Україна відзначає День соборності - день об'єднання всіх українців у єдину націю. Відчуття єдності, відчуття народу, нації - дуже важливі сьогодні. Концентрація на тому, що об'єднує, а не на тому, що роз'єднує і сіє ворожнечу.

У далекому і не менш буремному 1919-му українці змогли об'єднатися, відкинувши амбіції і непорозуміння. З одного боку, було вже пізно. З іншого, можливо, так і не змогли об'єднатися в душі і серці.

Ланцюги єднання Заходу, Центру і Сходу - актуальні і дуже символічні сьогодні, в часи війни. Де є не тільки зовнішня агресія, але й ознаки громадянської війни.

Тож побажаємо усім нам мудрості, витримки й сили!

Нагадаємо, що 22 січня 1919 року було проголошено Акт возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

Свято встановлено в Україні «враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави...» згідно з Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

Між тим, 22 січня 1918 р. був прийнятий IV Універсал УЦР, яким проголошувалася повна незалежність УНР.

 

Фото forbes.ua

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему