Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Черв 2012

Вітаємо з Днем Конституції!

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Вітаємо усіх із Днем Конституції України! Це знакове для нашої держави свято, тож давайте гідно його відзначати.

Нагадаємо, що Конституцію було прийнято у 1996 році, коли незалежна держава існувала уже 5 років. Депутати працювали безперервно 23 години, поки врешті за прийняття Конституції проголосували 315 народних обранців.

 

Сподіваємося, що не за горами той час, коли сьогоднішнє свято українці будуть відзначати так, як, наприклад, уболівали за українську збірну під час футбольного чемпіонату «Євро-2012».

 

НародUA обрав свій спосіб відзначення Дня Конституції. Сьогодні ми вирушаємо до Холодного Яру. Саме тоді, коли там немає ніяких імпрез та масових заходів. Це буде такий собі імпровізований похід на згадку про іншу нашу мандрівку, котра відбулася понад 10 років тому. Тоді Холодний Яр ще не був таким загальновизнаним трендом. Ми блукали ярами й байраками, ночували у наметі мало не під кроною дуба Залізняка, купували слоїки молока у місцевої підприємливої мешканки бабці Зіни і не особливо переймалися відсутністю інфраструктури та розвитком зеленого туризму. У цьому був навіть певний шарм, адже коли навколо тиша, а те, що ми звикли називати «цивілізацією», знаходиться щонайменше за кілька кілометрів, можна справді результативно не лише поринути в себе, а й дослухатися до кожної травинки.

 

Тож приєднуйтеся до нас і вивчаймо нашу країну разом, ушановуючи її героїв та повсякчас роблячи висновки із її історії.

 

Слава Україні!

 

Зображення: deafconsul.narod.ru

Поділіться з друзями: