Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Бер 2014

Весільний переполох на “Wedding show 2014”

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Cьогодні у Черкасах завершилася весільна виставка “Wedding show 2014”, яка проходила два дні у приміщенні Черкаської обласної філармонії. У цьому році виставка зібрала безліч охочих, серед яких були і молоді парі і просто зацікавлені черкащани.

“Wedding show 2014” надавало можливість не лише обрати весільні товари та послуги з-поміж черкаських, київських, кременчуцьких стендів, а й отримати на всі товари та послуги суттєві знижки.
Ведучими виступали Оля Касьянова, Микола Король, Ірина Тітовська та Дмитро Подорошко. На заході відбувалися різноманітні розіграші, які надавали можливість вигравати і букети наречених і весільні фотоальбоми.

 

6WQXLGb-cqEnprpmwdhMRIoW9tvJTYmHcTDwxYSB9cLkUUYb 0T YTYUyEKTCR4EzYXtcIw7VfVXsZW3Sr3xr5lQ

 

Також хочеться відзначити, що у Черкасах весільний ринок послуг відзначений багатим різноманіттям. Товари займали два поверхи філармонії. Біля кожного стенду стояли красиві, усміхнені дівчата-консультанти, які розповідали про переваги свого агентства, пригощали печивом, інколи проводили анкетування. На заході також відбувалися майстер-класи “Тренди весільного декору – 2014” та “Тенденції весільного фото та відео – 2014”. Також бажаючі мали змогу дегустувати весільні торти під назвою “Солодка парочка” від ресторану “Прованс”. Не обійшлося і без показу весільних суконь від салону весільної та вечірньої моди “Подіум”, у кінці показу глядачі мали змогу отримати сертифікати з 20% знижкою. Головним суперпризом був розіграш каблучки з діамантом від ювелірного дому Zarina.

 

 

Фото: https://vk.com/idealnaia_vystavka

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему