Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Черв 2012

Валентина Жуковська запевнила, що в неї «немає каверзних намірів» щодо Черкас

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Почесний президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська (віднедавна більше відома, як головний спонсор святкування Дня міста) чемно відповіла на закиди щодо свого майбутнього депутатства і зізналася, що останнім часом багато думає про Черкаси.

Спровокував її до цього екс-гендиректор ОДТРК «Рось» Михайло Калініченко, який свого часу писав дифірамби у віршах на честь губернатора Черкащини Сергія Тулуба, а потім, коли Тулуб його звільнив, став опозиціонером. Калініченко поцікавився у Жуковської «звідки вона взялася на черкаському небосхилі».

 

«Шановна пані! Які цінності сповідуєте? Мета зрозуміла. Стати народним депутатом. З ментальністю регіонала? Чи Ви здатні, з великими грошима відчувати біль пересічних, тобто простих людей? Чи Ви майбутня, вибачте, «тушка – перебіжчиця»? Чи володієте необхідними для депутата якостями і чеснотами? Враховуючи Вашу швидку появу в політичній тусовці, приходиш до висновку, що виборців чекають суцільні розчарування. Тому потрібно все зробити задля того, щоб Ви не пройшли в депутати! Бізнес повинен бути відділений від влади! Будьте розсудливою, зважте свій рівень! І зробіть розумний вчинок. Залишіть Черкаси. Це буде краще для людей і для Вас! Нам достатньо вже чужородців, що витерзують з Черкащини останні жили!», - написав на особистій сторінці Валентини Жуковської у соціальній мережі «Фейсбук» Михайло Калініченко.

 

Валентина Жуковська не відповідала кілька днів, але зрештою відписала:

 

«Шановний пане Михайло! Насправді важливо, що Ви не є байдужими до долі Черкас. Це приємно, адже Черкаси дійсно займають багато місця у моїх думках і діях. Приємно також, що вони є поміченими, про що свідчить і Ваш, хоча і емоційний, коментар. Єдине, з чим я незгодна - це фактично політика «противсіх». Вибачте мені таке порівняння, але саме така логіка, «не читал, но осуждаю», у всі часи була зброєю «тушок». Тому моя пропозиція - зосередитись на конкретних справах. Я запрошую Вас до участі у наших ініціативах, щоб Ви на власні очі переконалися, що жодних каверзних намірів ні я, ні моя команда не маємо. Я готова вислухати Ваші конкретні ідеї і пропозиції для того, щоб вони з нашою допомогою знайшли втілення у життя. Так ми допоможемо Черкащині набагато більше, аніж шукаючи приводи для образ», - зазначила Валентина Жуковська.

 

Нагадаємо, що Валентина Жуковська збирається балотуватися у Верховну Раду від Черкас. Подейкують, що її кандидатуру лобіює олігарх Дмитро Фірташ. Останні кілька місяців усі акції та заходи в місті відбуваються за її сприяння, про що щедро сповіщають численні біл-борди із обличчям Жуковської, які, мов гриби, з'являються на вулицях Черкас.

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: