Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Лип 2012

В Умані з’явився молокомат за 10 тисяч євро

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Асоціація виробників молока України (АВМ) встановила в Умані перший молочний автомат виробництва швейцарської компанії «BRUNIMAT GmbH», об’ємом 200 літрів, з якого можна придбати на розлив мінімально оброблене молоко охолоджене до 4°С.

Про це повідомляють у прес-службі Асоціації виробників молока України.

 

Згідно з повідомленням, молокомат встановлено в одному із супермаркетів міста. Ціна молока становить 7 гривень за літр, що майже вдвічі дешевше, порівняно з цінами за якими продають молоко у київських чи харківських молокоматах. Молокомат буде заповнюватись свіжим молоком щодня.

 

IMG 0743

 

Молоко для уманського автомату поставляється від великих молочних господарств. Воно фільтрується та охолоджується, а самі автомати мають систему очищення і дезінфекції. Технологія обробки (доїння та зберігання) дозволяє уникнути контакту молока із зовнішнім середовищем: на фермах молоко з доїльного апарату молокопроводом переливають у герметичний охолоджувальний резервуар, де молоко миттєво охолоджується з температури 37°С до 4°С. Це охолоджене молоко (жирністю 3-3,4%) заливають у баки, зроблені з харчової нержавіючої сталі. Потім баки завантажують в ізотермічну вантажівку з підтримкою температури 4° при транспортуванні і доставляють в молокомати. У свою чергу, в молокоматі є компресор, який охолоджує і постійно підтримує температуру молока на рівні 2-4°С.

 

«Покупка, доставка та установка одного такого молокомату обходиться нам майже у 10 тисяч євро», – заявив президент Асоціація виробників молока України Андрій Дикун. За його словами, до кінця року в Умані планують поставити ще два такі молокомати.

 

Фото надане прес-службою АВМ та mtochka.com.ua

Поділіться з друзями: