Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Жовт 2012

В Умань з'їхалися бригади "борців" зі Сходу (ОНОВЛЕНО)

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Впродовж кількох днів напередодні дня голосування парламентських виборів 2012 року в Умань приїхало дуже багато молодих людей спортивної зовнішності зі Сходу України. зокрема й Луганщини. В деяких коментарях пресі вони заявили. що приїхали на змагання з боротьби. Втім, опозиція зафіксувала чимало випадків, коли "туристи" на виборчих дільницях в Умані пред'являли посвідчення голів ДВК і вимагали передати їм печатки. Опозиція вважає, що це - спроба сфальсифікувати вибори на користь провладного мажоритарника Антона Яценка та ПР. Втім, це може бути також сценарієм визнання виборів в окремих регіонах чи загалом по Україні недійсними.

Як повідомила "Свобода", що також скаржиться на масові викреслення її з виборчих списків в різних регіонах України, 26 жовтня 2012 року опозиція створила в Умані оперативний штаб з протидії фальсифікаціям виборів. А вже 27 жовтня 2012 р. в Умані сформовано мобільні групи для охорони всіх виборчих дільниць та окружної комісії від заїжджих «фальсифікаторів».

Керівник Черкаського обласного виборчого штабу ВО «Свобода» Едуард Леонов так прокоментував події:

- Навесні 2004 року я координував акцію громадської непокори фальсифікаціям виборів міського голови в Мукачево... Кучмівська адміністрація там застосовувала аналогічні методи зриву та повної фальсифікації виборів. Але вже тоді свободівське, націоналістичне ядро громадянської акції протесту на Закарпатті дало імпульс усьому українському суспільству, який вилився вже за пів року в велелюдний київський Майдан. Саме там, у Мукачевому, я познайомився з Олексієм Кайдою, і спільними зусиллями ми зупинили кучмівсько-кримінальний бєспрєдєл. Минуло вісім років і недолугі спадкоємці кучкізму наступають на ті ж габлі вже в Умані. Свободівці знов готові протидіяти бандитизму і дати новий поштовх суспільству до справжньої Національної Революції!

 

Як повідомили з "оперативного штабу", у ніч з 27 на 28 жовтня 2012 р. у самому центрі Умані в готелі «Умань» о 3-й годині ночі сталась масова бійка «гастролерів» з південно-східних областей. Під час жорстокої нічної бійки "туристи" нібито погрожували один одному пістолетами та добивали лежачих ногами. Адміністрація готелю була змушена викликати міліцію та швидку допомогу. У результаті, з номеру № 372 на третьому поверсі готелю «Умань» до лікарні вивезли у напівпритомному стані щонайменше двох мешканців Одеської області – хлопця та дівчину.

Вже після приїзду міліції, як стверджують опозиційні "оперативники", намагаючись чинити тиск на правоохоронців, учасники бійки зухвало заявляли, що метою їхнього приїзду є підтримка партії влади та її кандидата.

Учасники бійки також начебто навіть не зареєстровані в готелі.

 

Фото lviv.tv

Поділіться з друзями: