Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Жовт 2012

В українців є шанс поскаржитися в ООН на державу

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Наприкінці жовтня 2012 року Україна звітуватиме перед ООН про ситуацію з правами людини в рамках Універсального періодичного огляду (УПО). Уряд та правозахисники підготували власні версії подій. Наразі проводиться масштабне опитування - що думають про стан прав людини в Україні пересічні жителі нашої держави. Щоб з'ясувати це, громадські організації за підтримки ПРООН проводять всеукраїнську кампанію "Права людини в Україні: твій голос важливий". В рамках кампанії українцям пропонуватимуть відповісти на 13 запитань з різних аспектів дотримання прав людини. Наприклад: чи є український Омбудсман незалежним? чи можна ефективно оскаржити незаконні дії працівників міліції?

Ініціатори кампанії – Центр інформації про права людини та Проект «Без кордонів» Центру «Соціальна дія» – обіцяють, що результати опитування будуть представлені в Женеві на засіданні Ради ООН з прав людини 24 жовтня 2012 року. Саме у цей день країни-учасниці ООН в рамках Універсального періодичного огляду розглядатимуть, як Україна дотримується міжнародних стандартів із захисту прав людини.

 

Фактично кожен, хто візьме участь в опитуванні, зможе вплинути на покращення ситуації з правами людини в Україні. Адже по завершенню УПО країни ООН надають українській владі обов'язкові для виконання рекомендації. З урахуванням інформації, яку вони отримають під час УПО.

 

Опитування відбуватиметься одночасно в інтернеті – на сторінці Центру інформації про права людини, у соціальних мережах, а також у шести містах України (в Києві, Львові, Херсоні, Сімферополі, Сумах та Луганську). Інформаційна кампанія триватиме до 10 жовтня 2012 року. 

 

 

Фото external.polskieradio.pl

Поділіться з друзями: