Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Лист 2012

«УДАР» заявляє про масові фальсифікації на користь Партії регіонів на Черкащині

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Юристи Черкаського обласного осередку Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» виявили у 28 протоколах 196-го виборчого округу факти підтасовки голосів на користь Партії регіонів. Про це повідомили в Юридичному департаменті Черкаського «УДАРу».

Про це повідомили в прес-службі партії.

 

Керівництво місцевих ДВК забирали голоси в «УДАРу» та «Батьківщини» і таким чином збільшували рейтинг Партії регіонів.

 

– По багатьох з дільниць 196-го виборчого округу регіонали домалювати собі голоси, щоб банально змістити «УДАР» із 2-го на 3-тє місце, бо інакше сільські голови отримали б на горіхи від керівництва місцевих адміністрацій за те, що не виконали злочинну вказівку нашого губернатора, – зазначив голова Черкаського обласного осередку партії «УДАР» Віталій Іляшенко.

 

Юридичний департамент наразі готує позовні заяви та відпрацьовує альтернативний варіант переведення на уточнення протоколів по даним дільницям на засіданні ОВК.

 

Нагадаємо, як повідомляли ЗМІ, напередодні виборів на 196-му виборчому окрузі, у Городищенському районі, глава райдержадміністрації Олександр Ганжа і голова райради Олександр Біба, які раніше активно агітували за провладного кандидата, зібрали на нараду всіх голів селищних рад та голів дільничних комісій Городищенського району. В ході наради Ганжа наказував чиновникам фальсифікувати результати виборів.

 

Фото: cherkassy.klichko.org

Поділіться з друзями: