Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Квіт 2012

У залі засідань Черкаського міськвиконкому не працювала веб-камера

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Через технічні причини сьогодні вранці упродовж кількох годин не працювала веб-камера, що веде трансляцію в мережу Інтернет із залу засідань Черкаського міськвиконкому.

Тому зацікавлені глядачі не змогли переглянути онлайн-трансляцію ранкової наради під керівництвом першого заступника міського голови Віктора Беззубенка та прес-конференцію мера Сергія Одарича. Натомість на екранах комп'ютерів черкащан з'являлася сумна картинка із написом «На даний момент трансляція із залу засідань не відбувається».

 

НародUA спробував дізнатися, що трапилося. У прес-службі нам спочатку повідомили, що хтось ненароком вимкнув веб-камеру. Цікаво, що відразу після нашого дзвінка з'явилася інформація в соціальній мережі «Фейсбук», що можна ввімкнути та подивитися, як проходить зустріч мера Черкас зі школярами, котрі стажуватимуться у мерії. При цьому зустріч розпочалася о 12 годині, проте в цей час веб-камера ще не працювала. Її ввімкнули тільки через 30 хвилин.

 

Як пояснив спеціаліст відділу інформаційних технологій Черкаського міськвиконкому Геннадій Зеленський, трансляція не велася через технічні причини. Зокрема, через зростання кількості користувачів фахівці міськвиконкому вирішили змінити сервер.

 

«Трансляція ведеться через сервер. Минулого тижня ми з'ясували, що сервер не впорається з великою кількістю відвідувачів, тому ми розпочали роботу зі зміни серверу. Сьогодні вранці ми доробляли цю роботу», - сказав працівник Геннадій Зеленський.

 

Він також уточнив, що на даний момент максимальна кількість відвідувачів, які переглядали онлайн-трансляцію заходів із зали засідань, фіксувалася на рівні 78 осіб.

Поділіться з друзями: