Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Вер 2012

У Смілі занепокоєні руйнуванням пам’ятника Леніну

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Відділ культури виконавчого комітету Смілянської міської ради страшенно занепокоєний руйнуванням пам’ятника Леніну.

«13 вересня близько 8 години ранку було виявлено руйнування правої частини пам’ятника В.І. Леніна, який знаходиться в парку культури та відпочинку. Ця подія викликала занепокоєння як владних структур міста, так і його мешканців», - йдеться у повідомленні, яке розміщене на сайті Смілянської міської ради.

 

Працівники відділу культури зауважують, що «фігура вождя була виготовлена у Київській художній майстерні ще в 1950 році»

 

«Матеріал, з якого вона вилита - залізобетон, який вважається не довговічним. Під дією природних факторів та часу матеріал має здатність до розтріскування та кришіння, не дивлячись на те, що в минулому році проводився поточний ремонт. Нажаль, скульптура почала руйнуватися саме у час реконструкції парку культури та відпочинку і активної підготовки до святкування Дня міста. Тому, по факту руйнування пам’ятника В.І. Леніна, була оперативно створена комісія до складу якої ввійшли фахівці з різних структур. Головним завданням комісії є вирішення подальшої долі історичного пам’ятника», - запевняють у відділі культури.

 

Фото: uk.wikipedia.org

Поділіться з друзями: