Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Вер 2012

У пологового будинку № 2 досі проблеми з електропостачанням

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Пологовий будинок № 2 досі потерпає від перебоїв у електропостачання, адже стару дизельну електростанцію, яка знаходиться на балансі обласного перинатального центру, ніяк не можуть передати на баланс пологового.

Про це сьогодні під час наради заявив директор департаменту охорони здоров’я Олег Стадник.

 

«Створена обласна комісія, яка вивчає це питання – чи передавати, чи ні. Тим часом, дизельна електростанція знаходиться у підвалі перинатального центру. Там практично немає ніякого центру, є тільки центр планування сім’ї, кімнати якого забиті презервативами. Приміщення знаходиться в обласній комунальній власності», - наголосив Олег Стадник.

 

У свою чергу, перший заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко запевнив, що він сьогодні поговорить із начальником Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф Володимиром Брожиком з цього приводу.

 

«Я скажу Брожику і він дасть доручення, щоб ви забрали цю станцію, а папери вже навздогін будемо оформляти», - запевнив Віктор Беззубенко.

 

Як ми вже повідомляли в травні цього року, через проблеми з електропостачанням жінки у пологовому будинку № 2 міста Черкас змушені народжувати при свічках і в супроводі працівників Управління МНС.

 

Фото: resp-perinat.med.cap.ru

Поділіться з друзями: