Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Січ 2012

У міськвиконкомі створили бібліотеку для своїх працівників

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Черкаському міськвиконкомі створили бібліотеку, якою зможуть користуватися лише працівники міськвиконкому та робітники комунальних підприємств. Вона буде специфічною і вузькопрофільною. Бібліотеку створює Департамент управління справами на базі архівного відділу.

Про це повідомили в Черкаському міськвиконкомі.

 

У бібліотеці планують зібрати різноманітні буклети, книги, проспекти, поліграфічну продукцію, привезену працівниками мерії та комунальних підприємств з виставок, фестивалів, семінарів, відряджень тощо. Ця література має стосуватися досягнень інших міст у різних сферах, інформації про новітні технології, що застосовують в інших країнах, позитивний досвід та інше.

 

За словами директора департаменту управління справами  Ірини Левченко, за допомогою бібліотеки вдасться зібрати в одному місці і систематизувати усі наявні у міськвиконкомі буклети, подарункові набори, книги, різноманітні видання черкаських письменників і поетів.

 

«Також зберігатимемо підшивки спеціалізованих видань. Приміром «Вісника Асоціації міст України» чи «Вісника ЖКГ». Бібліотечним фондом зможуть користуватися працівники мерії та робітники деяких комунальних підприємств. Вони матимуть можливість використовувати матеріали у своїй роботі, вивчати позитивний досвід інших міст та країн, користуватися напрацюваннями своїх колег з українських міст», — розповіла Ірина Левченко.

 

У роботі бібліотеки допомагатимуть спеціалісти з центральної бібліотеки ім. Л. Українки. Двічі на тиждень вони приходитимуть до мерії, щоб розбити по каталогах наявний книжковий фонд. Вони ж при потребі видаватимуть працівникам мерії необхідні книжки.

 

За кілька днів існування бібліотеки в ній зберігається поки що невеличкий обсяг матеріалів. Проте Ірина Левченко сподівається, що при збільшенні кількості фонду, під бібліотеку відведуть окрему кімнату на сьомому поверсі будівлі міської ради.

 

Фото: gym5library.at.ua

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему