Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Лист 2012

У міліції кажуть, що ніякого силового протистояння в Каневі не було

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Працівники міліції забезпечили безперешкодне вивезення виборчих протоколів за результатам голосування по партійним спискам до ЦВК і ніякого силового протистояння в Каневі не було.

Про це повідомляю офіційний портал Управління МВС України в Черкаській області.

 

«6 листопада близько 22-00 години до Канівського МВ УМВС звернувся голова окружної виборчої комісії № 197 в місті Канів, який заявив, про те, що група осіб на чолі з народним депутатом України Шевченком А.В., перешкоджають роботі виборчої комісії. Для забезпечення громадського порядку до приміщення окружної виборчої комісії було направлено співробітників спецпідрозділу «Беркут».

7 листопада близько 5-00 години ранку співробітники спецпідрозділу «Беркут» створили «живий коридор» та дали змогу голові ОВК № 197 разом з двома членами комісії безперешкодно зайти до приміщення комісії та забрати протоколи комісії за результатами голосування по партійним спискам, щоб відвезти їх до ЦВК. Силового протистояння між співробітниками спецпідрозділу «Беркут» та громадянами не було. За допомогою до лікарів ніхто з присутніх не зверталися.

Пізніше, під час повернення працівників спецпідрозділу «Беркут» до Канівського міськвідділу на службовому автобусі «БОГДАН» їх обігнав автомобіль «ТОЙОТА ПРАДО», водій якого почав перешкоджати руху автобусу та в подальшому скоїв з ним зіткнення. По факту дорожньо-транспортної пригоди складено адміністративний протоколи. Внаслідок ДТП постраждалих не має.

Близько шостої години ранку 30 осіб на чолі з народними депутатами Шевченком А.В та кандидатом у народні депутати України Даценком Л.М. невдоволені діями працівниками міліції прибули до приміщення Канівського МВ УМВС в Черкаській області та наданий час проводять пікетування», - йдеться на сайті обласного управління МВС.

 

Зазначимо, що правоохоронці не володіють інформацією, оскільки після від’їзду «Беркуту» деякі жінки все ж таки змушені були звернутися за допомогою до лікарів. Подробиці читайте на НародUA незабаром.  

 

 

Фото: creative-handmade.org

Поділіться з друзями: