Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Лют 2012

У мерії стверджують, що черкаські перевізники не доплатили до бюджету понад 315 тис. грн

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Такі дані з'ясував департамент бюджетної політики МВК, провівши аналіз дотримання перевізниками умов договорів. Фінансисти встановили, що більшість транспортників декларували меншу кількість працівників, ніж це передбачено угодами, а також офіційно платили людям зарплату, яка нижча від тією, що визначена галузевою угодою.

За словами заступника директора департаменту бюджетної політики Олексія Педаша, в основу аналізу були покладені щоквартальні звіти перевізників. Проте деякі підприємці такі звіти навіть не подавали. Наприклад, ТОВ «Техагропромсервіс», ПП Ясько.

 

«Провівши аналіз, ми з'ясували, що перевізники наймали менше людей, ніж це передбачено угодами. За договорами вони повинні були мати по два водія і два кондуктора на один автобус, а фактично було значно менше людей. Наприклад, ВАТ АТП-17127 за угодою повинно мати 228 працівників (на 57 автобусів), фактично працювало – 215 (у третьому кварталі) і 163 (у четвертому кварталі). Таким чином втрати бюджету на цьому перевізнику склали лише за півроку близько 41 тис. грн», — розповів Олексій Педаш.

 

Серед найбільших «недотримувачів» пунктів угод: ТОВ «Авто-ТЮЛ» (втрати бюджету за півроку майже 30 тис. грн), ВАТ «Черкасиавтотранс» (втрати – 18 тис. грн), ПП Сінельник (втрати бюджету – 17 тис. грн), ПП Форостяна (втрата бюджету – 9 тис. грн).

 

Також міські фінансисти вивили, що майже усі перевізники офіційно платили водіям меншу зарплату, ніж та що передбачена галузевою угодою. За цим договором кожен водій мав би отримувати не менше 1659 грн. Лише два перевізники дотримувалися цих вимог – ТОВ «Автотюл» та ВАТ «Черкасиавтотранс». Решта платили середню зарплату значно меншу. Наприклад, ВАТ «АТП-17127» - близько 1300 грн., «Еліт-транс» - близько 1500 грн., ДП «ЧАРЗ-авто» - близько 1250 грн., ПП «Медіт-Сервіс» - 1210 грн., ПП Копієвський – 1250 грн., ПП Сінельник – 960 грн. Через такі дії перевізників втрати міського бюджету за останні півроку склали близько 160 тис. грн.

 

«Торік дефіцит по оплаті заробітної плати вчителям, медикам і вихователям дитячих садочків складав 34 млн. грн. Ми задіювали усі резерви, які можливо: оптимізовували витрати, економили, вишукували гроші. А певний ресурс, який можна було б спрямувати на потреби бюджетної галузі, лежав прямо під ногами. Ми звернулися до департаменту житлово-комунального комплексу, щоб вони врахували надану інформацію і вивчили можливість розірвання договорів із перевізниками», — говорить Олексій Педаш.

 

Тим часом, начальник управління вуличної інфраструктури Віталій Дядченко зазначив, що усі рекомендації фінансистів врахували при оголошенні нового конкурсу на автобусні маршрути. Умовами цього конкурсу передбачено, що кожен перевізник повинен задекларувати по два водія і два кондуктора на один автобус, а також оплачувати заробітну плату не менше тієї, що встановлена за галузевою угодою.

 

Зображення: gazeta.lviv.ua

Поділіться з друзями: