Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Серп 2012

У мерії кажуть, що Майборода «дезінформувала суспільство»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Директор департаменту охорони здоров’я Черкаського міськвиконкому Олег Стадник заперечує інформацію, яку депутатка обласної ради Любов Майборода оприлюднила під час останньої сесії міської ради щодо недостатнього фінансування на медикаменти для пільговиків.

Про це він заявив учора під час наради.

 

«За 6 місяців цього року профінансовано 2 млн 697 тисяч або 99,9 % до уточненого плану на півріччя. Крім того,  в порівнянні з минулим роком видатки збільшилися на 10 % або на 250 тисяч гривень. Також із спеціального фонду із коштів, зароблених закладами, спрямовано 1 млн 25 тисяч гривень на медикаменти. Тобто, це 47 % до запланованого нами на рік», - запевнив Олег Стадник.

 

У свою чергу, заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко заспокоїв Стадника:

 

«Любов Володимирівна розпочала передвиборчу кампанію, а після того, як їй міський голова уже поставив завдання у Верховній Раді, її енергія утроїться. Немає значення, що там за кошти, головне – щоб це звучало ефектно. Зробила запит, отримала відповідь, поставила там коми і дезінформувала суспільство», - сказав Віктор Беззубенко.

 

Олег Стадник також висловив обурення, що Любов Майборода усю інформацію отримує, працюючи в його департаменті.

 

«Це абсолютно закінчений цикл виробництва депутата. Депутат обласної ради пише депутатський запит на департамент охорони здоров’я. Там є працівник департаменту Любов Володимирівна, яка знаходить на всі ці запити необхідну інформацію, ця інформація надається, узагальнюється, подається мені на підпис, я даю відповідь депутату обласної ради Любов Майбороді, яка йде на трибуну і робить заяву. Так. Є потреба 18 мільйонів на пільгові рецепти, але ситуація із фінансуванням має інший вигляд», - підсумував Олег Стадник.

 

Нагадаємо, що в четвер, під час сесії Черкаської міської ради депутатка Черкаської обласної ради звернулася до міського голови Черкас із проханням розібратися у проблемі недостатнього фінансування медикаментів для пільгових категорій населення. 

 

Зображення: catalog.ykt.ru

Поділіться з друзями: