Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Жовт 2012

У мерії Черкас незадоволені роботою аварійної служби

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Черкащани не можуть дотелефонуватися в аварійну службу, а якщо їм це вдається, то змушені чекати по кілька годин на приїзд аварійки.

Про це сьогодні під час наради заявив перший заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко.

 

«Систематично люди не можуть дочекатися аварійки. По дві-три години стоять під водою, яка їх заливає! Я вже не можу слухати, коли мені телефонують мої друзі і вмовляють мене зробити так, щоб приїхала аварійка. Цим повинен займатися заступник мера?», - риторично поцікавився Віктор Беззубенко.

 

Він також апелював до директора департаменту житлово-комунального комплексу Олександра Риджанича та до заступниці міського голови Людмили Зарічної (яка, нині перебуває на лікарняному), наголошуючи, що робота аварійної служби – це «їх відповідальність».  

 

Нагадаємо, що навесні минулого року Черкаська міська рада ліквідувала комунальне підприємство «Черкаське спеціалізоване управління аварійних робіт внутрішньобудинкових систем». Нині в разі аварійних ситуацій послуги черкащанам надає підприємство «Спецдревцентр», якому Служби утримання будинків перераховують чималі кошти кожного місяця.

 

Фото: 123rf.com

Поділіться з друзями: