Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Серп 2014

У Києві 30-31 серпня на фестивалі УКРОП збирають кошти для військових

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

30-31 серпня з 12:00 до 22:00, у київському Мистецькому Арсеналі відбудеться фестиваль УКРОП. Мета благодійного фестивалю - збір коштів для учасників АТО. Впродовж акції відбудеться благодійний ярмарок та аукціон раритетних лотів. також будуть діяти арт-майстерні, музична й літературна сцени, кінозал під відкритим небом, дитячий сектор, а також Майдан-простір для дискусій громадськості.

Усі кошти, які зберуть організатори, підуть для учасників АТО (звіт про придбане для потреб сил АТО опублікують на веб-ресурсах).

 

Наразі організатори шукають волонтерів. Відкрита реєстрація волонтерів для допомоги організаторам у дні проведення фестивалю 30-31 серпня. Додаткову інформацію можна дізнатися за телефоном 050-8000-167.

 

Крім того, завдяки представникам фотошколи FOTO7 під час УКРОПу можна буде:
а) сфотографуватися на креативній локації (Марина Курскієва та ін., протягом дня);
б) взяти участь в майстер-класі по фотографії, стиль "Аркур" (Тарас Шеренговський, з 17-00) від команди фотошколи FOTO7. 

Для участі в майстер-класі без власної фотокамери необхідна попередня реєстрація за телефоном 067-538-89-98;

 

Серед гостей та учасникаів фестивалю УКРОП - музикант та художник Юрко Журавель, письменник Лесь Подерев’янський, художник-автомайданівець Сергій Поярков, дизайнерка Ольга Навроцька і так далі.

 

 

Фото зі сторінки проекту в соцмережі Фейсбук

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему