Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Лют 2012

У Корсунь-Шевченківському затримали подружжя наркоторговців

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Черкаські правоохоронці затримали подружжя, яке займалося збутом наркотиків.

Про це повідомили в Управлінні МВС України в Черкаській області.

 

Вийшовши на слід злочинців, правоохоронці організували ряд оперативних закупівель, за допомогою яких накопичувалася доказова база. При проведенні чергової закупівлі, оперативники разом із працівниками спецпідрозділу «Сокіл» затримали торговців наркозілля на «гарячому».

 

Як з'ясувалося, до організації злочину була причетна сімейна пара: 38-річний чоловік та його 25-річна дружина. Ніхто в родині не працював, а на життя подружжя вирішило заробляти розповсюдженням наркотичних засобів. Налагодивши канал постачання, чоловік з дружиною розпочали займатися розповсюдженням наркозілля. При цьому голова сімейства самостійно з «клієнтами» не спілкувався, адже був підсудним у схожій справі. Він не хотів, щоб правоохоронні органи дізналися, що задіяний ще у одному «брудному» ділі, тому запропонував співпрацю непрацюючому, раніше судимому чоловікові, який і сам вживав наркотики.

 

При проведенні санкціонованого обшуку домоволодіння організатора було виявлено та вилучено гроші в сумі 12600 гривень, які він отримав від збуту наркотиків.

 

Наразі відносно учасників злочинної групи порушено кримінальні справи за ч.2 ст. 307 кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів», що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна. 

 

Фото: sarreg.ru

Поділіться з друзями: