Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Лют 2012

У Кам’янці «в гробу бачили» Комітет виборців України

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Черкаська обласна організація Комітету виборців України отримала досить дивного листа.

Особа, що підписалася головою Кам'янської районної державної адміністрації Архип'юком В.В. «в гробу бачить» КВУ «з його наїздами».

 

Як повідомляє сайт «Твій місцевий депутат», місяць тому було оприлюднено лист-відповідь Кам'янської районної ради, якою вона відмовляла в наданні інформації про її депутатський склад, склад фракцій та комісій, а також їх керівництво.

 

«9 лютого 2012 року об 11:00 на електронну пошту ЧОО КВУ надійшов лист, в якому особа, що підписалася головою Кам'янської райдержадміністрації Архип'юком В.В., без перебільшення послала нашу організацію в невідомому напрямку, де він має нас побачити в гробу. Що це мало б бути? Яке відношення має райдержаміністрація до районної ради? Чому з офіційної електронної адреси Кам'янської райдержадміністрації надходить лист такого змісту?», - йдеться на сайті.

 

У відповідь на таке нахабство Комітет виборців звернувся із офіційною скаргою до голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба та до голови Національного агентства України з питань державної служби В'ячеслава Толкованова.

 

«Черкаська обласна організація Комітету виборців України отримала на свою електронну адресу листа за підписом голови Кам'янської райдержадміністрації Архип'юка В.В. наступного змісту:

«В гробу ми вас бачили з вашими наїздами.

Не давали вам списків депутатів і не дамо.

Пішли ви!

Голова РДА Архип'юк В.В.»

 

Ми усвідомлюємо, що подібний лист попри підпис є анонімним. Але це не перше наше звернення на електронну адресу Кам'янської райдержадміністрації і попередні відповіді дають нам впевненість, що саме ця адреса є офіційною електронною адресою райдержадміністрації. Ми ні на хвилину не сумніваємося, що листа було надіслано особою, яка має доступ до офіційної поштової адреси РДА.

 

Хочемо зазначити, що ми ніколи не зверталися до Кам'янської  райдержадміністрації з проханням дати інформацію про Кам'янської  районну раду.

 

У всіх своїх зверненнях ми висловлюємося коректно і обсяг інформації, що ми його запитуємо у адресатів, не перевищує їх повноважень. Натомість ми розраховуємо на дотримання законодавства щодо прозорості та відкритості органів державної влади та місцевого самоврядування, а також на дотримання правил ділової етики та елементарної ввічливості у відповідь. До цього часу жоден з органів виконавчої влади чи місцевого самоврядування, до яких ми зверталися і від яких ми отримували як позитивні, так і негативні відповіді, не допускав при листуванні подібного хамства.

 

Ми не робимо передчасних висновків щодо авторства та природи цього ганебного листа, оскільки розуміємо, що це може бути провокацією або несанкціонованим доступом до поштової скриньки Кам'янської РДА.

 

Тим не менше ми просимо провести об'єктивне службове розслідування обставин цієї події. Адже цей випадок може виявитися як окремим інцидентом, так і проявом системної проблеми - хаосу в електронному документообігу органів влади. Наслідки таких втручань можуть призвести як до репутаційних втрат, так і завдати конкретної шкоди державі, органам влади та окремим громадянам, тощо», - йдеться у скарзі, яку підписав голова правління Черкаської обласної організації КВУ Максим Михлик.

 

Зображення: скріншот поштової скриньки ЧОО КВУ із сайту http://deputat.ck.ua

 

Поділіться з друзями: