Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Груд 2011

У головного редактора «НародUA» черкаський чиновник забрав диктофон

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Виконувач обов’язків директора комунального закладу «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Черкаської обласної ради Микола Борисов відмовився надавати інформацію щодо реорганізації санаторію головному редактору черкаського видання «НародUA» Олександру Солонцю. Посадовець забрав у журналіста диктофон і вимкнув його.

Журналіст приїхав до комунального закладу на прохання працівників, які повідомили, що санаторій хочуть реорганізувати шляхом приєднання до іншого санаторію «Сосновий бір». Відповідне рішення винесене на розгляд засідання сесії Черкаської обласної ради, яка відбудеться 14 грудня

«Я поцікавився, чи правда, що заклад закривають, бо в ньому немає лікарів, а керівництво не надсилає жодних запитів про те, що ці лікарі потрібні і взагалі лобіює закриття санаторію. Проте Микола Борисов сказав, що він «не уповноважений надавати таку інформацію», а потім забрав диктофон, який лежав на письмовому столі, і хотів його вимкнути», - пояснив журналіст. За його словами, посадовець навідріз відмовився надавати інформацію, порадивши звернутися до нього із офіційним запитом.  Тож журналістові, щоб забрати диктофон, довелося застосувати силу і буквально вирвати записуючий пристрій із рук чиновника.

Поділіться з друзями: