Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Черв 2012

У фан-зоні Черкас уболівальники аплодували збірній України

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Фан-зона у Черкасах на території школи № 17 приваблює вболівальників. Проте не на всіх матчах тут було людно.

Як розповів НародUA співорганізатор фан-зони Дмитро Рудишин, споглядати за поєдинками іноземних команд приходили 100-150 людей, тоді як матчі, в яких грала збірна України, ніколи не збирали менше 500 черкащан. Учорашній програш України їх розчарував.

 

«Особисто я був засмучений, коли наша збірна програла Англії Хотілося все таки невеличкого футбольного чуда, адже Євро відбувається в Україні. Я бачив, що всі до останнього вболівали, до останнього хотіли перемоги. Навіть за 5 хвилин до кінця матчу очікували дива, і були дуже засмучені, коли дива не сталося. Це нормальна реакція, якщо ти чогось очікуєш і не отримуєш. Хоча чув коментарі вболівальників, що Англія була на голову вища і показала кращу гру, ніж Україна. Якщо після перемоги над Швецією вболівальники відреагували дуже гучно і до 6 ранку галасували та раділи, то цього разу я бачив сум і розчарування, і бачив, що збірну підтримують попри все», - розповів Дмитро Рудишин.

 

За його словами, черкащани після закінчення матчу аплодували нашій збірній.

 

«Звісно, вболівальники будуть продовжувати вболівати за збірну, будуть продовжувати підтримувати. На кожен матч, в якому грала збірна України, в Черкасах приходили понад 500 вболівальників. Зрозуміло, що тепер кількість відвідувачів фан-зони зменшиться, але я сподіваюся, що чим ближче до фіналу, тим більше черкащан приходитимуть дивитися матчі на великому екрані», - підсумував Дмитро Рудишин.

 

 

Фото: prosport-ru.tsn.ua

Поділіться з друзями: