Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Квіт 2012

У Черкаському міськвиконкомі не чули про відновлення будівництва за драмтеатром

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Черкаському міськвиконкомі не змогли підтвердити інформацію, нещодавно оприлюднену у ЗМІ, про відновлення будівництва торговельного центру за драматичним театром. Як зазначив головний архітектор Черкас Микола Упир, він не володіє конкретною інформацією про строки відновлення цього будівництва.

 

0462

 

«Я коментуватиму це тоді, коли побачу реально, чи буде відновлено будівництво. Безперечно, це болюче місце не лише для громади, але для архітекторів та інвесторів. Вкладено туди немалі кошти і просто «похоронити» їх – це бізнесова, м'яко кажучи, незручність», - сказав Микола Упир.

 

Він підкреслив, що зараз інвестор, який веде це будівництво, активно працює над цим питанням, шукаючи шляхи вирішення проблеми.

 

«Я не маю конкретної інформації, що «з такого-то числа розпочнеться будівництво»... Але я чекаю, щоб це якомога швидше зрушилося з місця», - сказав Микола Упир.

 

Нагадаємо, що будівництво ТРЦ «Фонтан сіті-центр» розпочалося в травні 2008 року. Забудовники обіцяли  витратити на будівництво 20 млн доларів та за 2 роки завершити спорудження культурно-розважального центру. Проти початку будівництва протестували актори  Черкаського академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка та всі небайдужі черкащани, проте його таки розпочали, хоча відразу й «заморозили». Днями у ЗМІ було оприлюднено інформацію, що будівництво має бути відновлене влітку 2012 року.

 

Фото: vechirka.ck.ua та uk.wikipedia.org

Поділіться з друзями: