Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Серп 2012

У Черкаській облраді нічого не знають про існування Соборної площі

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Посадовці Черкаської обласної ради нічого не знають про існування Соборної площі. Такий висновок зробив НародUA, отримавши відповідь на інформаційний запит.

Ми поцікавилися у голови обласної ради Валерія Черняка та у директора комунального підприємства «Управління по експлуатації Будинку Рад» Михайла Тарана, чи є в Черкасах Соборна площа, і якщо так, то чому тоді у судовий позовах, які спрямовували зокрема Валерій Черняк та його заступник Володимир Вовченко з приводу заборони проведення будь-яких політичних акцій на центральній площі міста, вона називається не інакше як «територія, прилегла до Будинку Рад».

 

У відповідь посадовці облради переадресували наш інформаційний запит міському голові Черкас Сергію Одаричу.

 

«Відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» направляємо запит на отримання публічної інформації щодо того чи існує в м. Черкаси Соборна площа і яким є її офіційний статус. Просимо розглянути, про результати поінформувати запитувача та обласну раду в установленому чинним законодавством порядку.

З повагою, перший заступник голови обласної ради Володимир Вовченко», - йдеться у запиті, який обласна рада відправила мерові Черкас.

 

Нагадаємо, що Черкаська міська рада передала ділянку в постійне користування комунальному підприємству «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності», оскільки вона розташовується перед будівлею Будинку Рад.

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: