Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


31 Січ 2012

У Черкаській області надходження до бюджетів усіх рівнів зростуть на 400 мільйонів

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Черкаській області надходження до бюджетів усіх рівнів зростуть на 400 мільйонів гривень.

Про це йшлося на координаційній нараді, яку провів голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб.

 

Як повідомляє офіційний портал ОДА, на нараді було обговорено прогнози основних показників соціально-економічного розвитку за підсумками роботи в січні. Так, на думку фахівців, галузь машинобудування досягне результатів на рівні січня минулого року; хімічна промисловість матиме вищі показники приблизно на 3–3,5%, харчова промисловість і сільське господарство – приріст до 1%. Товарообіг становитиме орієнтовно 7–9%.

 

Прогнозується також створення близько 2 тисяч робочих місць.

 

Крім того, надходження доходів 2012 року до бюджетів усіх рівнів становитиме орієнтовно 6,4 млрд. грн. (+5,2%, або на 400 млн. грн.. більше 2011 року). Надходжень платежів зі збору до Державного бюджету України прогнозується 4,1 млрд. грн. (приріст 1,2%, або 100 млн. грн.), що ж до місцевих бюджетів області – приріст складе 13,2%, або на 300 млн. грн. більше фактичних надходжень 2011 року.

 

Обсяг дотацій вирівнювання з Державного бюджету місцевим бюджетам області на 2012 рік сягне 1,9 млрд. грн., що на 277 млн. грн. більше, ніж торік.

 

Джерелами збільшення надходжень до місцевого бюджету області є, зокрема, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; плата за надані в оренду ділянки, які розташовані в басейнах річок державного значення; добровільні кошти громадян до цільових фондів, заснованих органами місцевого самоврядування.

 

Фото: tsn.ua

Поділіться з друзями: