Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Лют 2012

У Черкасах зменшиться кількість тролейбусів

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Черкасах зменшиться кількість тролейбусів, які виходитимуть на маршрут.

З 18 лютого у місті змінюється графік руху тролейбусів. На маршрути вийде 38 одиниць техніки. Про це повідомляє начальник управління вуличної інфраструктури й транспорту Віталій Дядченко.

 

Враховуючи суттєве недофінансування з державного бюджету на компенсацію збитків від перевезень окремих пільгових категорій громадян, тяжкий фінансовий стан КП «Черкасиелектротранс» було прийнято рішення скорегувати роботу окремих тролейбусних маршрутів.

 

«Цьогоріч на Черкаси виділили 14 мільйонів 841,9 тисячі гривень державної субвенції на відшкодування пільгового перевезення у тролейбусах. Цих коштів на повне покриття затрат не вистачить. Ми вже передбачаємо на кінець року затримку по зарплаті до двох – трьох місяців. Однак, щоб запобігти такій невтішній ситуації докладатимемо максимум зусиль і більшу увагу звертатимемо на економію. Зважаючи на досвід попередніх років, ми будемо планувати роботу КП «Черкасиелетротранс» таким чином, щоб суму державної субвенції розподілити рівномірно на весь рік і не створювати дискомфорт для жителів Черкас», - розповів Віталій Дядченко.

 

На один місяць задля нормальної роботи парку потрібно 1,4 млн гривень. Однак КП «Черкасиелектротранс» ще має борги перед Пенсійним фондом у розмірі 12,5 мільйонів гривень. Тому тролейбусний парк розраховує на підтримку з міського бюджету та на збільшення субвенції.

 

Нагадаємо, торік на маршрути виходило 45 одиниць техніки і з державного бюджету виділили на перевезення пільгових категорій громадян близько 10 мільйонів гривень. Допомога з міського бюджету надійшла у розмірі 2 мільйони 50 тисяч гривень на відшкодування заборгованості по зарплаті та 421,7 тисяч гривень на виплати по кредиту.

 

Зміни у графіку


У будні на лінію виходитиме – 38 одиниць техніки, у вихідні дні – 6 одиниць.
Додається новий маршрут «ЧЛФЗ «Аврора» – залізничний вокзал». Колишній маршрут «ЗХВ – Можайського» змінився на «Депо – Можайського». Нині транспортники займаються розміщенням на зупинках інформаційних табличок з новими графіками руху.

 

tabl_copy

 

Зображення: sluhi.com.ua

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему