Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Лют 2012

У Черкасах визначили найкращих скелелазів

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Першість міста з скелелазіння відбулася в Черкасах. Найкращого боулдерінгіста визначали на змаганнях, присвячених четвертій річниці створення Черкаської обласної федерації альпінізму і скелелазіння. У чемпіонаті взяли участь як професійні альпіністи, так новачки.

Про це повідомили в прес-службі Черкаського міськвиконкому.

 

«Боулдерінг – це різновид спортивного скелелазіння. Полягає в проходженні серії коротких, але дуже складних трас. На відміну від інших видів скелелазання здійснюється без використання мотузок, карабінів і інших страхувальних пристосувань. Щоб зменшити ризик отримання травми від падіння, ми не піднімаємося вище, ніж 3 метри над землею. Для страховки використовуються спеціальні мати», – розповів голова Черкаської обласної федерації альпінізму і скелелазіння В'ячеслав Полежайко.

 

Як зазначили організатори, чемпіонат дозволяє випробувати практичні навички взимку.

 

Найсильніших визначали у трьох категоріях. Серед новачків перемогу здобув Юрій Сторчеус. Поміж хлопців старших за 14 років найсильнішим став Рустам Цюра, а серед дівчат – Олена Редько. Олена, до речі, набрала найбільшу кількість балів.

 

Переможці отримали медалі та грамоти від мерії міста, а також подарункові сертифікати на суму 200 гривень на покупки у спеціалізованому магазині спорядження «Freeride».

 

Найближчим часом альпіністи планують провести тренувальний збір в Криму. А в липні черкаські спортсмени підкорять одну із безіменних вершин гір Тянь-Шаню в Киргизії і найменують її піком Черкас. 

Поділіться з друзями: