Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Черв 2012

У Черкасах виконком вдруге відмовив торговцям кавунів

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Під час сьогоднішнього засідання члени виконкому знову не підтримали торгівлю кавунами на вулицях.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» написав керуючий справами Черкаського міськвиконкому Микола Кудрявцев.

 

Посадовець наводить відразу кілька аргументів проти подібної торгівлі.

 

«Оздоблення торгівельних точок - зварені металеві клітки, прикриті фанерою, пластиком та іншим, які «прикрашають» вулиці. Вигляд продавців, які часто ночують прямо на кавунах, - відповідний. Не хочу, щоб місто мало вигляд базару у найгіршому розумінні», - зазначає Микола Кудрявцев.

 

Крім того, він наголошує, що в Черкасах є незаповнені комунальні ринки, тож торгівлю можна організувати там.

 

«Жінка з підприємців сьогодні зауважила на виконкомі, що до них важко проїхати вантажівкою для розвантаження. Але ж торгувати просто з тротуару теж не вихід - це має бути завдання представникам комунального підприємства!», - переконаний керуючий справами.

 

Нагадаємо, що в Черкасах заборонили продавати кавуни на вулицях, мотивуючи це тим, що торговці витоптують газони і залишають після себе чимало сміття. Попри те, що в.о. мера Черкас Віктор Беззубенко дав доручення і було підготовлено перелік із 14 місць для торгівлі, члени виконавчого комітету не підтримали рішення про дозвіл на торгівлю.

 

Фото: panyanka.org.ua

Поділіться з друзями: