Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Лист 2012

У Черкасах вшанують жертв Голодомору

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Черкащани разом з українцями ще дев’яти обласних центрів розпочнуть акцію зі збереження історичної пам’яті про Голодомор та згадають, як в страшні часи геноциду українці подавали одне одному руку взаємодопомоги.

Традиційно, в останню суботу листопада, в усіх областях України відбувається вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. Цьогорічні роковини присвячені доброчинцям, які рятували співвітчизників від голодної смерті.

 

Представники громадських організацій та патріотичних політичних партій уже вийшли на вулиці Черкас із закликом до містян допомогти зберегти історичну пам’ять про події 1932-1933 років. Перехожим пропонують зробити символічну пожертву на придбання лампад та свічок, які запалять на Театральній площі 24 листопада о 16:00.

 

Охочі зможуть не лише долучитися гривнею, але й одночасно наповнити величезну прозору колбу зернами пшениці. Із зібраного зерна згодом спечуть хліб як символ колективної пам’яті, який розділять та роздадуть усім учасникам жалобних заходів 24 листопада.

 

Захід відбудеться також в Києві, Дніпропетровську, Івано-Франківську, Луцьку, Львові, Сумах, Тернополі, Харкові, Чернівцях.

 

Громадський комітет із вшанування пам'яті жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років в Україні закликає черкасців прийти 24 листопада о 15:00 у Першотравневий парк для покладання квітів біля пам’ятника жертв Голодоморів. Згодом звідти відбудеться жалобна хода до Театральної площі, де о 16:00 спільно пом'януть мільйони загиблих і разом з усією країною та українцями в 32 державах світу запалять свічку пам'яті.

 

День пам’яті жертв Голодоморів. Анонс заходів у Черкасах, 24 листопада 


15:00 – покладання квітів біля пам’ятника жертв Голодоморів (Першотравневий парк)

15:15-15:40 – жалобна хода до Театральної площі.

16:00 – заходи на Театральній площі: Всеукраїнська хвилина мовчання, спільна панахида священослужителів, викладення хреста зі свічок, виступи громадських діячів, науковців, жителів міста. 

 

Зображення: forum.fraza.ua

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему