Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Серп 2012

У Черкасах відбувся молодіжний квест

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У неділю, 12 серпня, на площі біля торговельного центру «Хрещатик-Сіті» відбувся молодіжний квест. Побавитися зібралися усі, хто погоджувався з девізом «Молодість – це 100% життя».

Організувала дійство молодіжна громадська організація «Книжковий маестро» разом із книжковим супермаркетом «Буквиця» та Агентством міжнародного студентського обміну та освіти «ІСЕА».

 

«Цим заходом ми закликаємо молодь, за якою наше майбутнє, бути активними та пам’ятати, що життя буде таким, яким ми його робимо. Ми вигадували такі завдання, щоб учасники не тільки веселилися, а ще й перевіряли свої знання. Після станцій молодь уважніше глянула на своє місто, почала звертати увагу на те, що нас оточує. Ми намагалися також нагадати учасникам, що Черкащина та Україна багата відомими людьми, якими варто пишатися», - розповіла організатор заходу та викладач кафедри видавничої справи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Людмила Фіть.

 

Різноманітні завдання виконували аж сім команд. Найперше, що змусили зробити ведучі – придумати назву команді. Тож після невеликих роздумів та креативної розминки змагалися команди «Апелисини», «Ментол», «Пітони», «Летючий голландець», «Невгамовні», «Чучупака» та «Архігенії». Учасники квесту зголошувалися у соціальних мережах, а вже формування команд відбувалося за декілька хвилин до початку дійства. Проте це не зашкодило учасникам ввійти в кураж і по-максимуму викладатися на кожній станції.

 

«Помітно було по учасниках команд, що вони старалися, що їм було цікаво, весело, що вони виконують завдання із задоволенням. Я чула тільки позитивні відгуки. Все пройшло дуже весело, ми зробили все, щоб молодь не сиділа вдома, а вела активне життя. Якби я не була ведучою у конкурсі, то залюбки взяла б участь у квесті», - зізналася ведуча станції «Спортивна» Вероніка Моль.

 

Після двохгодинних походів по станціях організатори оголосили переможців. Перемогу здобула команда «Архігенії». Учасники отримали дипломи, медалі, над виготовленням яких працювала черкаська мисткиня Лідія Колесник, та призи від партнера заходу - книжкового супермаркету «Буквиця».

 

Галина Мазур 

 

Фото Тетяни Шепети

Поділіться з друзями: