Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Черв 2012

У Черкасах відбудеться рок-фест «SOUNDЧЕ»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Черкащани вирішили відродити рок-традиції. 16-17 червня у літньому театрі парку «Ювілейний» відбудеться фестиваль «SOUNDЧЕ». Захід триватиме два дні і завершиться в неділю пізно вночі. Тож приходьте слухати звуки нашого міста!

Першого дня публіка матиме змогу насолоджуватися виступами рок-гуртів «beskONE4nostb», «Pandora», «Display», «Лифт», «Печворк», «Roller Genoa», «Спів Братів», «4F!LMS», «Fail System», «Сити Бенд» та «The Space Cakes». Другого дня для черкащан гратимуть та співатимуть «Акуна Матата», «Буднітай», «Соловей Мукусев», ВМТ (Василий Туровский бенд), «8 этаж», «Варка», «Збіг Обставин», «Goodfellas», «Альфред Кох», «Ефект Метелика» та «Мандариновий рай».

 

af

 

«Я радий, що фестиваль об'єднає безліч гуртів та проходитимете на відкритому повітрі, де черкащани зможуть послухати живу музику. І це дуже круто, що на двохденному фестивалі виступить така велика кількість рок-гуртів. Наш гурт вперше виступатиме на концерті такого масштабу. Тому ми безмежно вдячні організаторам цього проекту», - розповів барабанщик гурту «Pandora» Богдан Іпатов.

 

Як зазначає авторка проекту Ольга Касьянова, фестиваль збере на одній сцені чи не найбільшу в історії музичного життя Черкас кількість черкаських рок-гуртів. 16 та 17 червня для відвідувачів парку відіграють свої міні-концерти 22 колективи. Обидва фестивальні дні завершаться виступами наших земляків, а нині киян - гуртів «The Space Cakes» та «Мандариновий рай».

 

olya

 

«Думки та очікування, як і у будь-якого фестивального організатора, сповнені хвилювань – «чи все враховано? що ще потрібно зробити? і як все пройде?»... Взагалі, я вірю, що цей фестиваль пройде чудово. Тому що його головні герої – черкаські музиканти, які все роблять від душі, з віддачею. Тому глядач матиме змогу розраховувати на 22 чудових невеличких концерти. Фестиваль я влаштовую вперше. У мене гігантська практика проведення подібних заходів, але досвід організовування – вперше. І на моє щастя, у мене є команда «SOUNDЧЕ», яка допомагає в дрібницях, є меценати, які підтримали матеріально, нічого не прохаючи взамін... Є багато добра в цьому світі», - розповіла НародUA організаторка фестивалю Ольга Касьянова.

 

Фото зі сторінки Ольги Касьянової у соціальній мережі Фейсбук

Поділіться з друзями: