Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Серп 2012

У Черкасах відбудеться пляжний фестиваль «Схід сонця»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

4 серпня у Черкасах проведуть вільний від алкоголю та тютюнопаління пляжний фестиваль «Схід сонця».

Про це НародUA повідомила одна з організаторок фесту черкащанка Марія Буренко.

 

За її словами, фестиваль унікальний тим, що він створений безпосередньо молоддю для молоді. Адже Марія організовує його разом зі своєю подругою Мариною Науменко.

 

«Зараз постала проблема пасивності молоді, ми дуже часто стикаємося з тим, що наші однолітки не зацікавлені в тому, щоб активно відпочивати і вести здоровий спосіб життя. Наш фестиваль покликаний показати пасивній молоді, що можна відпочивати досить активно, спілкуватися зі своїми однолітками і не витрачати жодного матеріального ресурсу. Бо більшість моїх знайомих, коли їм пропонуєш щось зробити, починають казати: «Ой, у мене немає грошей!». А ми хочемо показати, що можна проводити активно свій відпочинок, без допінгу – алкоголю та тютюну. І робити це абсолютно безкоштовно, на власній ініціативі», - наголосила Марія Буренко.

 

«Схід сонця» пройде в Черкасах завдяки програмі «Майстерня громадської активності».

 

«Ми проходили там ряд тренінгів. Це школа альтернативного навчання для молоді. Перший етап – це формування ідей соціальних проектів, а другий – безпосередньо розглядали ситуації на кшталт того, як треба правильно формувати звітність, як комунікувати з партнерами та спонсорами тощо. А для того, щоб отримати дипломи випускника «Майстерні громадської активності», ми маємо втілити в життя свій соціальний проект. У нас це наш фестиваль – «Схід сонця», організацією якого ми зараз активно займаємося», - підсумувала Марія Буренко.

 

MQMxosg94ws

 

Пляжний фестиваль «Схід сонця» відбудеться у суботу, 4 серпня, на пляжі «Живчик». Початок - о 12 годині. В програмі фестивалю змагання з пляжного футболу та волейболу, боді-арт, козацькі розваги за участі «Черкаської школи бойового гопака», акустичний концерт від черкаських команд КВК. На території пляжу працюватиме група аніматорів, тож ніхто не нудьгуватиме.

 

Фото: kotofot.ru

 

 

Поділіться з друзями: