Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Лют 2015

У Черкасах відбудеться друга лекція Макса Кідрука в рамках проекту “Quantum”

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

24 лютого організація “Література.РВ”, МГО «Книжковий маестро» та Макс Кідрук запрошують всіх послухати про «народження і загибель зірок». О 18.30 у Черкаському художньому музеї відбудеться друга лекція проекту “Quantum”. Нагадаємо, що перша лекція у Черкасах, яка пройшла у грудні 2014-го, мала неабиякий успіх.

Література.РВ та Макс Кідрук вперше в Україні розпочинають унікальний науково-популярний проект "QUANTUM". Про що буде йти мова на другій лекції під назвою "Народження і загибель зірок" детальніше розповідає сам лектор Макс Кідрук:

- Йтиметься про те, що таке зорі, з чого вони складаються, чому світять, як народжуються і як помирають. Коли виникло наше Сонце, коли воно загине, що залишиться від Сонця і що станеться з нами (або з тими, хто населятиме планету після нас) після того, як світило згасне.


Окрім того, Макс обіцяє розповісти про найбільші зірки у Всесвіті: 

- Зорі в 1000 разів більші за наше Сонце, розкажу про наднові, в чиїх горнилах виникли всі елементи, необхідні для зародження життя, про квазари і пульсари - рештки надмасивних зір.


Цей проект складається з 8 захоплюючих лекцій, на яких ви дізнаєтеся про явища та тіла, розміром від ядра атома до зірки-гіганта, про процеси, які відбуваються на відстані світлових років та в глибинах людського тіла і свідомості. У вас станеться прозріння, бо ви нарешті зрозумієте ФІЗИКУ!)


Нагадуємо, мета проекту - кинути виклик загальноприйнятому погляду на сучасну науку серед молодих людей, в тому числі знудженим методам викладання у навчальних закладах. 


КВИТКИ:
- попередній продаж - 25 грн
- у день заходу - 40 грн
0 для учнів СПЕЦІАЛЬНА ЦІНА - 15 грн (але за умови пред'явлення шкільного щоденника)

 

Інформація та фото надане МГО «Книжковий маестро»

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему