Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


31 Січ 2012

У Черкасах триває «боротьба» зі свинарством

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Черкаська облдержадміністрація упродовж трьох років надсилає запити до виконавчих органів Черкаської міської ради з проханням надати інформацію щодо «сільського виробництва» та «свинарства» у місті Черкаси. 

Як розповів керуючий справами виконкому Черкаської міської ради Микола Кудрявцев, періодично потрібно надавати в облдержадміністрацію інформацію щодо сільськогосподарського виробництва.

 

«Ми три роки намагаємося пояснити, що в нас немає сільськогосподарського виробництва в Черкасах. Але нам кажуть – є обласна програма, там написано, що звітувати мають усі міські голови. Ще є свинарство. Я з цим намагався боротися, а потім покинув. Щомісяця підписую, що нічого нема, інформації про свинарство нема. Є доручення, що по підтримці свинарства потрібно звітуватися регулярно», - повідомив Микола Кудрявцев.

 

Він також пригадав, що коли прийшов працювати у міськвиконком, його попередили про «боротьбу зі свинарством».

 

«Про цю програму мені ще розповів Павло Карась, коли я прийшов. Казав: «Готуйся, будеш боротися зі свинарством». Я спочатку думаю – що за маячня? А потім з'ясував, що це ще не найбільший маразм, який тут існує. Виходить, що запити надсилаються всій області, і в цей перелік потрапляє міський голова Черкас. І хоч ти бийся лобом об стіну, все одно не доведеш, що немає в нас свинарства», - підсумував Микола Кудрявцев.

 

Фото: zastavki.com

Поділіться з друзями: