Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Лют 2012

У Черкасах - серйозні проблеми з електропостачанням

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Сьогодні, 7 лютого, саме в піковий і найбільш "активний" вечірній час Черкаси вкотре мали серйозні проблеми із електропостачанням. Світло вимкнулося відразу в кількох районах міста. Так, електроенергії не було в районі Залізничного вокзалу десь з 18.00 год. до 19.00 год. Цікаво, що приблизно в той самий час електрики не стало і в районі Митниці в будинку по вулиці Героїв Дніпра, 81.

Як повідомила НародUA відома черкаська журналістка Галина Березенко, яка проживає в районі вокзалу (і сьогодні саме святкує свій День народження, до речі), світла зникло без будь-яких попереджень і його не було близько 50 хвилин.

 

"Мій маленький син злякався, коли не стало світла. Добре. що на ноуті була зарядка і ми змогли йому увімкнути мультфільм",-  розповіла вона.

 

У свою чергу, диспетчер міського РЕМу повідомив НародUA, що в районі Залізничного вокзалу сталася серйозна аварія.

 

"Вимкнулося відразу три лінії. Зараз там працюють дві наші аварійні бригади. Це дуже серйозна аварія і світла може не бути півтори години ", - сказав він, коли ще електрики не було.

 

Крім того, таксисти однієї зі служб таксі повідомили, що якщо зазвичай в них працювали три "рулетки" (радіохвилі, на яких роблять замовлення клієнти), то коли зникло світло - лише одна "рулетка". І тільки тому, що вона працювала на акумуляторах. Таким чином черкасцям було доволі складно замовити таксі.

 

Тим часом, по вулиці Героїв Дніпра 81 на Митниці світло не було теж близько години. Як повідомили нам в оперативній службі "1505", РЕМ ніяк не пов'язаний з цим,  тож  порадили звернутися в СУБ "Митниця".

 

Диспетчерка  СУБ "Митниця", у свою чергу, розповіла, що електрику вимкнула їх аварійна бригада через те, що "робила світло в одній квартирі". Цікаво, що через проблеми з електрикою в одній квартирі довелося вимикати світло в трьох під'їздах будинку і саме в час пік, коли люди масово повернулися додому після роботи.

 

Нагадаємо, що це - не перший випадок проблем із електропостачанням в Черкасах.

 

Так, нещодавно керівник КП "Черкаситеплокомунерго" Павло Карпась, а також мер Черкас Сергій Одарич кілька разів публічо скаржилися на роботу "Черкасиобленерго" у зв'язку з тим, що в місті останнім часом досить регулярно вимикається електропостачання, що створює дуже напружену ситуацію на котельнях. Адже, за словами Павла Карася, котли в таких випадках перегріваються і потрібно 1,5-2 години для того, щоб їх охолодити. Таким чином, в черкаських будинках з'являються проблеми не лише з електро-, але й і з теплостачанням.

 

Фото walland.ru

Поділіться з друзями: