Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Черв 2012

У Черкасах працівники супермаркету злякалися підозрілої валізи

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Сьогодні по обіді в черкаському супермаркеті «Епіцентр» на паркувальному майданчику виявили стару валізу. Працівники магазину викликали рятувальників та міліцію, щоб ті перевірили, чи безпечна ця валізка, і в разі, якщо там вибухівка, то вжили заходів.

За словами працівників закладу, нічого небезпечного у валізі не знайшли. Але для того, щоб прискіпливо оглянути знахідку, довелося  тимчасово обгородити парковку і заблокувати один із виходів із магазину. Також, оскільки не працювала парковка, автомобілі не могли виїхати із території супермаркету.

 

«Видовище страшне – була оточена частина парковки. Купа експертів, міліції, даішників, рятувальників. Найбільше переживали за сапера - уявляю, що промайнуло у нього перед очима, поки він працював над валізою. До кінця процедури ми не достояли - якось страшнувато було. Тим більше, була ймовірність, що валіза набита вибухівкою. Насправді, тільки вчора слухала Верховну Раду і обурювалася, що за злі жарти по телефону тепер доведеться сидіти від 2 до 6 років. Після сьогоднішнього підтримую обома руками. Це такий стрес, який нереально передати словами: дивишся, як молодий хлопчина (сапер) крутиться біля валізи, і сльози на очі навертаються - не дай Бог вибухне», - розповіла очевидиця події Тетяна на черкаському форумі.

 

Фото: 1001material.ru

Поділіться з друзями: