Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Черв 2012

У Черкасах на День Конституції відкриють Центр надання адміністративних послуг

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Черкасах у приміщенні колишньої тютюнової фабрики наприкінці червня відкриють Центр надання адміністративних послуг. Відкриття заплановане на 27-28 червня, а повноцінну роботу Центр розпочне уже з 15 липня.

У цьому під час прес-конференції журналістів запевнив керуючий справами Черкаського міськвиконкому Микола Кудрявцев.

 

За його словами, відкриття подібного центру має чимало переваг. Адже людина не матиме безпосереднього контакту із чиновниками, котрі вирішуватимуть її питання, а отже зменшується ймовірність будь-яких корупційних дій.

 

«Було запроваджено систему професійних посередників. Якщо ви, наприклад, звертаєтеся за наданням якогось дозволу, вам надається «інформаційна картка», в якій зазначається, як і хто буде вирішувати ваше питання, і в результаті ви матимете або погодження або відмову. Це погодження або відмова ґрунтується винятково на тих документах, які ви подали. Більше ніяких візитів до чиновників ви не робите. Таким чином забезпечується абсолютна прозорість у вирішенні питання», - наголосив Микола Кудрявцев.

 

Також він пояснив, що приміщення Черкаської міської ради не надто пристосоване до надання адміністративних послуг.

 

«Тут є незручні невеличкі кабінети, коридорна система, тісно, і трапляється, що бувають великі черги. Аналогічна ситуація має місце  і в державних реєстраторів, яких довелося переселити на Хрещатик, тому що людям навіть не було де стояти в чергах», - розповів посадовець.

 

У Центрі надання адміністративних послуг, який незабаром відкриють на Благовісній, 170, процедура прийому документів у громадян відбуватиметься у зручному, просторому холі (500 метрів квадратних). Ще близько 140 метрів квадратних займатиме зона очікування.

 

«Діятиме система електронної черги, завдяки якій людина зможе планувати час, коли її приймуть з того чи іншого питання, будуть навіть комп'ютери з доступом до Інтернету, якщо потрібно буде знайти якусь інформацію. Тобто, весь спектр супутніх послуг – банківські послуги, послуги нотаріуса чи навіть послуги з фотографування – все це можна буде отримати, не виходячи із приміщення та не звертаючись до якихось інших державних органів чи установ. Принцип обслуговування з будь-якого питання в єдиному місці є доволі прогресивним», - запевнив Микола Кудрявцев.

 

За його словами, у міській раді залишається лише розгляд звернень з будь-яких інших питань, які не стосуються видачі дозволів. Також там буде здійснювати прийом міський голова, його заступники та начальники департаментів.

 

«Усе решта буде на Благовісній, 170», - підсумував керуючий справами Черкаського міськвиконкому.

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: