Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Черв 2012

У Черкасах футбольна команда «взула» богему

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Сьогодні на стадіоні Водної станції відбувся футбольний чемпіонат «ЄвроЧе – 2012».

Як ми вже повідомляли, участь у чемпіонаті взяли чотири команди. Це черкаські рок-музиканти, ЗМІ, місцева «богема» та футбольна команда «Урожай». Гра відбувалася під гаслом «У нас тут своє Євро!». Після жеребкування виявилося, що команда рок-музикантів гратиме проти місцевої «богеми», а «Урожай» - проти черкаських ЗМІ.

 

P6160230

 

До півфіналу увійшли лише дві команди – «богема» та «Урожай». Не обійшлось і без травм. Так директор комунального підприємства «Дирекція Парків» Олександр Радуцький поранив під час першого матчу руку, однак під пильним оком фото та відеокамер йому обробили та забинтували рану і він одразу ж повернувся до гри. І хоча під час футболу розпочався сильний дощ, нагадуючи про вчорашні події на Донбас-арені, футболістів це не зупинило.

 

Першість здобула команда спонсорів гри «Урожай». Переможці «взули» «богему» із рахунком 6:3 і отримали неабиякий трофей - ящик пива. Тоді як представникам черкаської «богеми» довелося втішатися другим місцем і «гірляндою» сушеної риби. Третє і четверте місце посіли рок-музиканти та журналісти відповідно. Їм подарували сувенірні футбольні м'ячі. Приз у номінації кращий воротар отримав Ігор Волошин, гравець команди ЗМІ, який проявив себе активним захисником у грі.

 

Фото Діани Браславської, НародUA

Поділіться з друзями: