Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Груд 2011

У Черкасах дитячий санаторій очолює патологоанатом

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

 

Дитячий санаторій «Пролісок» у Черкасах очолює лікар-патологоанатом.

Про це НародUA повідомила депутатка Черкаської обласної ради Любов Майборода. За її словами, Микола Борисов приїхав до Черкас із Вінниці, де раніше працював патологоанатомом. Сьогодні він очолює дитячий санаторій «Пролісок», який хочуть закрити місцеві можновладці.

«Учора ходили в цей «Пролісок». Це якийсь жах! Керує ним патологоанатом, який приїхав із Вінниці. Рідний брат очільника санаторію «Сосновий бір». На жодне питання відповіді давати не хоче», - обурюється Любов Майборода.

Вона також розповіла, що поки що невідомо, чи виноситимуть на розгляд сесії облради питання про реорганізацію санаторіїв «Пролісок» та «Зміна» 28 грудня. На сайті облради вже оприлюднили питання, які розглядатимуть депутати.

«Там є розділ «питання комунальної власності». І у цьому розділі, як правило, виноситься три-чотири питання про передачу чи про списання майна, про реорганізацію, утворення, призначення. Тобто, питання комунальної власності там стоїть, але розшифровки поки що немає. Вони будуть визначатися пізніше», - пояснила депутатка.

Крім того, вона вкотре розкритикувала пропозицію Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф щодо створення на базі санаторіїв реабілітаційного центру для дітей-інвалідів.

«По-перше, у нас в області є два санаторії для дітей-інвалідів – у Смілі та в Умані. А по-друге, те що вони говорять, що на базі цих санаторіїв створити санаторій для дітей-інвалідів, то це смішно слухати. Бо якщо утримання звичайного санаторію коштує 2 млн грн, то на утримання санаторію для дітей-інвалідів потрібно як мінімум 6 млн грн. І реконструкцію, щоб провести, треба великі кошти», - підсумувала Любов Майборода.

Нагадаємо, що НародUA також побував у санаторії «Пролісок». Ми спілкувалися із його директором, але на запитання про те, де він працював раніше, отримали дуже промовисту відповідь: «Це моє особисте». 

Дізнатися більше про ситуацію навколо санаторію «Пролісок» можна, прочитавши наш матеріал «Черкаська влада будує грандіозні об’єкти для Президента та еліти і ліквідовує дитячі санаторії».

 

 

Поділіться з друзями: