Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Бер 2012

У Черкасах два тижні ліквідовували наслідки аварії на колекторі

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Наслідки аварії на каналізаційному колекторі по вулиці Гоголя остаточно ліквідовані. 14 березня аварійні бригади Черкаського водоканалу виявили провалля на розі вулиць Гоголя та Університетська. У цьому місці проходить головний каналізаційний колектор, який бере початок на вулиці Можайського і транспортує стічні води від житлових будинків мешканців міста.

Як повідомили в Черкаському міськвиконкомі, після двотижневого ремонту місце розкопки засипають землею. Водоканалівці вже демонтували обладнання, яке забезпечувало діяльність обвідного колектора.

 

Стоки стабільно транспортуються по відновленому відрізку труби, - говорить Григорій Руденко, головний інженер КП "Черкасиводоканал". - Працівники підприємства замінили 12 метрів труб та встановили нову опалубку, на місці тієї, що зруйнувалась газовою корозією, і забетонували її. Після затвердіння бетону водоканалівці змонтували новий колодязь.

 

За словами Григорія Руденка, роботи з благоустрою будуть завершені після того, як замінять пошкоджену ділянку газової труби.

 

Фото: poltava.pl.ua

Поділіться з друзями: