Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Лип 2012

У Черкасах до кінця липня з'явиться пляж для людей із інвалідністю?

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

До кінця липня в Черкасах облаштують пляж для людей із інвалідністю.

Принаймні, таке доручення міський голова Черкас дав сьогодні під час наради директору житлово-комунального комплексу Олександру Риджаничу.

 

Коли Олександр Риджанич поскаржився, що вже зустрічався із людьми з інвалідністю та запитував їх, які саме пристосування їм потрібні, але так і не почув жодної конкретної відповіді, мер насварив посадовця.

 

«Не треба проводити громадські опитування, до тоді ви ніколи нічого не облаштуєте! Це так, як із пам'ятником Василю Симоненку – 20 років запитували у громадськості, яким він має бути. Якби й далі запитували, то ніякого пам'ятника не було б. Тому просто беріть і облаштовуйте. Має бути заїзд для людини на візку, щоб вона могла заїхати, переодягнутися і під'їхати до самої води. Там мають бути спеціальні поручні», - пояснив мер.

 

Він також поцікавився у Олександра Риджанича, чи був той у Єгипті або в Туреччині, адже там облаштовані відповідні пляжі.

 

«Був, але я на інше дивився», - скромно відповів директор департаменту ЖКГ, чим викликав сміх присутніх.

 

Зрештою, Сергій Одарич дав доручення, щоб до 31 липня пляж для людей із інвалідністю був облаштований. Попри те, що Олександр Риджанич просив відтермінувати цю подію хоча б до 15 серпня, мер лишився невблаганним.

 

Нагадаємо, що в травні минулого року прес-служба мерії уже поширювала інформацію про пляж для людей із особливими потребами. Тоді теж ішлося про облаштування спеціального місця, де люди з інвалідністю зможуть під'їжджати безпосередньо до води. Проте роботи так  і не були виконані.

 

Фото: mti.mondial-assistance.co.th

Поділіться з друзями: