Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Груд 2011

У Черкасах хочуть закрити один із найсучасніших санаторіїв

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Черкасах обласні можновладці хочуть закрити один із найсучасніших санаторіїв.

Про це журналістам розповіла працівниця санаторію «Пролісок» Ганна Олексенко.  За її словами, 14 грудня відбудеться сесія обласної ради, на якій вирішуватиметься питання про закриття санаторію.

«Нам кажуть, що нас приєднують до санаторію «Сосновий бір». Але насправді нас мають закрити. Тому що можливості приєднати до «Соснового бору» немає. Але ж у нас єдиний санаторій, який приймає матеріально незахищених дітей. Він функціонує з 1988 року, розташований у лісі, в нас одне з найновіших приміщень, яке є в області, можемо приймати 75 осіб за один заїзд (20 днів). У великому приміщенні знаходяться процедурні кабінети, два басейни, ігрові кімнати, п’ятиразове харчування. Але ось уже 9 місяців ми не можемо приймати дітей», - розповіла Г. Олексенко. Вона також зазначила, що в лютому цього року в «Пролісок» приїздив голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб. Санаторій очільникові області сподобався і він навіть пообіцяв його не закривати, проте, схоже, не дотримав слова.

«Ми згодні бути філіалом «Соснового бору», але хочемо зберегти приміщення, зберегти робочі місця. Хоча уже звільнили більшість працівників. Було 80, а лишилося 32 особи. Дев’ять місяців не приймаємо дітей. Нам відразу сказали – звільняйтеся, бо санаторій будуть закривати. Тож ми з острахом чекаємо на кожну сесію обласної ради», - підсумувала Г. Олексенко.

Ми слідкуємо за цією темою, тож про розвиток подій НародUA інформуватиме в наступних матеріалах.Поділіться з друзями: