Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Квіт 2012

У Черкасах через поломку автоцистерни стався викид аміаку (ФОТО)

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Сьогодні близько 15 години на території оптової бази облспоживспілки із автоцистерни, яка перевозила 10 тонн зрідженого аміаку, внаслідок залягання клапану запірної арматури сталося випаровування в атмосферу небезпечної речовини.

Про це повідомляє Управління МНС України в Черкаській області.

 

IMG 001111

 

На місце події терміново виїхала група радіаційного та хімічного захисту аварійно-рятувального загону спецпризначення територіального управління МНС у Черкаській області. Щоб ліквідувати небезпеку для людей та навколишнього середовища та для проведення невідкладних аварійно-ремонтних робіт, було прийнято рішення терміново евакуювати автомобіль. У супроводі автомобіля ДАІ цистерну було транспортовано за межі міста. Фахівці групи радіаційного та хімічного захисту провели ремонт запобіжного клапана. Випаровування було ліквідовано через годину. Шкоди навколишньому середовищу немає, а небезпечна речовина була перекачана до іншої цистерни.

 

IMG 002121

 

Як відомо, оптова база знаходиться по вулиці Смілянській, 163. Працівників бази ніхто не евакуйовував, проте, багато хто з них закінчив роботу раніше, оскільки не міг працювати через сморід.

 

Фото: Управління МНС України в Черкаській області

Поділіться з друзями: